Dámy a pánové,
vážení přátelé a sponzoři projektu ICARUS,

nový kalendář pro rok 2015 je hotov !

Velké poděkování ! ... všem, kteří se na celém projektu ICARUS pravidelně podílí a podporují jej. Všechny velké, malé, známé i méně známé společnosti, ale také soukromí dárci se stali důležitým pilířem celé kampaně. Bez jejich pomoci bychom nikdy nemohli dosáhnou podobných výsledků.

Krásný úspěch ! ... protože celkem bylo prodáno 1737 kalendářů, čímž se nám podařilo získat čistý příjem ve výši 24234 EUR. Celá tato částka a další finanční podpora* od společnosti World Courier bude předána přímo dětem v dětských domovech.

Tradice ! ... protože kalendář s tématem “Okolo světa” je již 13. v řadě, který byl vyroben ve spolupráci s dětmi v rámci projektu ICARUS.

Už 5. humanitární kampaň : ... sbírka použitého, avšak stále pěkného oblečení a hraček pro děti z maďarských a rumunských dětských domovů. Tato akce opět ukázala, jak jednoduché je účinně, rychle a téměř bez administrativy pomoci a dosáhnout cíle, kterým je pomoc dětem. Jsme rádi, že budou mít děti znovu radost z velkého množství vánočních dárků.

Stejně tak jako každý rok mi dovolte, abych Vám všem jménem dětí poděkoval.

S přátelským pozdravem,

Jan Kytka
Country Manager


* Výše speciálního příspěvku se v jednotlivých zemích liší.